(Orgel)concerten 2013
Zaterdag 14 september
Maassluis - Grote Kerk
13.00 uur Aart Bergwerff & Jaap Kroonenburg
(Hommage aan Feike Asma)
IJsselstein - Oude St. Nicolaaskerk
14.30 uur Martien van der Zwan
Oudewater - Grote of St Michaelskerk
15.00 uur Gerben Mourik (Bach, beide orgels)
Dordrecht - Grote Kerk
Nationale Orgeldag 15.30 uur Edwin Vooijs
Utrecht - Domkerk
15.30 uur Ko Zwanenburg
's-Hertogenbosch - Grote Kerk
17.00 uur Jamie de Goei (Cd-presentatie)
Almkerk - Gereformeerde Kerk
20.00 uur Prof. Wolfgang Seifen (Kevelaer)
(Improvisatieconcert)
Hasselt - Grote Kerk
20.00 uur Harm Hoeve
Zaltbommel - St. Maartenskerk
20.00 uur Hugo Bakker
Zevenbergen - Hervormde Kerk
20.00 uur Gerben Budding
Den Haag - Grote Kerk
20.15 uur Thomas Trotter
Leens - Petruskerk
20.15 uur Leo van Doeselaar
i.k.v. J.l. Krebs (1713-1780)
Voor meer concerten tijdens monumenten/orgeldag op 14 sept. zie: http://bit.ly/mDDwJS
Maandag 16 september
Voorschoten - Dorpskerk
20.15 uur Leo van Doeselaar
Dinsdag 17 september
Rotterdam - St. Laurenskerk
12.45 uur Joost de Nooijer
Haarlem - Grote of St. Bavokerk
20.15 uur Jos van der Kooy
Oegstgeest - Groene Kerk
20.15 uur Toon Hagen
Maassluis - Grote Kerk
13.00 uur Aart Bergwerff & Jaap Kroonenburg
(Hommage aan Feike Asma)
IJsselstein - Oude St. Nicolaaskerk
14.30 uur Martien van der Zwan
Oudewater - Grote of St Michaelskerk
15.00 uur Gerben Mourik (Bach, beide orgels)
Dordrecht - Grote Kerk
Nationale Orgeldag 15.30 uur Edwin Vooijs
Utrecht - Domkerk
15.30 uur Ko Zwanenburg
's-Hertogenbosch - Grote Kerk
17.00 uur Jamie de Goei (Cd-presentatie)
Almkerk - Gereformeerde Kerk
20.00 uur Prof. Wolfgang Seifen (Kevelaer)
(Improvisatieconcert)
Hasselt - Grote Kerk
20.00 uur Harm Hoeve
Zaltbommel - St. Maartenskerk
20.00 uur Hugo Bakker
Zevenbergen - Hervormde Kerk
20.00 uur Gerben Budding
Den Haag - Grote Kerk
20.15 uur Thomas Trotter
Leens - Petruskerk
20.15 uur Leo van Doeselaar
i.k.v. J.l. Krebs (1713-1780)
Voor meer concerten tijdens monumenten/orgeldag op 14 sept. zie: http://bit.ly/mDDwJS
Maandag 16 september
Voorschoten - Dorpskerk
20.15 uur Leo van Doeselaar
Dinsdag 17 september
Rotterdam - St. Laurenskerk
12.45 uur Joost de Nooijer
Haarlem - Grote of St. Bavokerk
20.15 uur Jos van der Kooy
Oegstgeest - Groene Kerk
20.15 uur Toon Hagen